Moje córki krowy (2015) PL.DVDRip.Xvid-K12 / Film PolskiMoje córki krowy / These Daughters of Mine (2015) 

GATUNEK – Dramat, Komedia , FiLM.POLSKI

OPIS FILMU – Historia dwóch sióstr, które postawione w trudnej sytuacji życiowej zmuszone są współdziałać, mimo wzajemnej niechęci.
Marta odniosła sukces w życiu, jest znaną aktorką, gwiazdą popularnych seriali. Pomimo sławy i pieniędzy, wciąż nie może ułożyć sobie życia. Samotnie wychowała dorosłą już córkę. W przeciwieństwie do swojej silnej i dominującej starszej siostry, Kasia jest wrażliwa i ma skłonność do egzaltacji. Pracuje jako nauczycielka, jej małżeństwo jest dalekie od ideału. Mąż Kasi to życiowy nieudacznik, który bezskutecznie poszukuje pracy. Siostry nie przepadają za sobą, ale nagła choroba matki zmusza je do wspólnego działania. Muszą zaopiekować się ukochanym, ale despotycznym ojcem. Marta i Kasia stopniowo zbliżają się do siebie i odzyskują utracony kontakt, co wywołuje szereg tragikomicznych sytuacji.

PLOT –  Marta is a successful actress unable to put her life in order. Unlike her domineering sister, Kasia is sensitive and effusive. They’re not keen on each other but an unexpected illness of their mother forces them to cooperate. Laughter is liberating in this heart-warming and profound story about family relations.

19-12-2016