kamper_2016KAMPER (2016

 – Komedia 

 – Para trzydziestolatków, kiedyś zakochani w sobie do szaleństwa, dziś muszą zdecydować, czy kolejny krok w życiu robią razem czy osobno. Mania i Kamper. Ona jest ambitna, pracowita i zdolna. Kocha gotowanie i chce poświęcić się swojej pasji na dobre. On jest wiecznym chłopcem, który pracuje jako tester gier komputerowych i bardzo ceni sobie swoje życie bez większych zobowiązań. Kiedy w jej życiu pojawia się dojrzały mężczyzna, uznany szef kuchni i uosobienie sukcesu, Mania zacznie zastanawiać się, czy pociąga ją jeszcze beztroski urok jej męża. Czy na pewno chce spędzić z nim resztę życia? Kamper musi się ogarnąć. Zacznie jednak od romansu z ognistą nauczycielką hiszpańskiego.

Nakręcony z pasją, bezpretensjonalny film Łukasza Grzegorzka to mieszanka humoru i wzruszeń. Produkcja porusza ciekawe problemy młodego pokolenia. Obrazowi towarzyszy świetna ścieżka dźwiękowa, łącząca klasyczne przeboje Zbigniewa Wodeckiego i Manaamu z kawałkami hip-hopowymi.

 – An acerbic relationship comedy about a young married couple that draws together the sad truths about the difficulties of intimate relationships.

WEB-DL XviD-KiT / FILM POLSKI