SEZON 8 ODCINEK 16

„The Walking Dead” wraca 23 października z 8. sezonem. Stała obsada znów się powiększy, bo dołączą do niej Pollyanna McIntosh (czyli Jadis), Steven Ogg (Simon, prawa ręka Negana) i Katelyn Nacon (Enid, dziewczyna Carla).

Tak jak wcześniejsze sezony, ósmy sezon serialu liczy 16 odcinków i zostanie wyemitowany w dwóch częściach – międzynarodowa premiera ośmiu odcinków pierwszej części odbędzie się 23 października, a emisja kolejnych ośmiu rozpocznie się w lutym 2018 roku.

Jak poradzą sobie w najbliższym czasie bohaterowie, kiedy ich największym wrogiem nie będą chodzące trupy, a inni ludzie? Przetrwanie na pewno nie będzie łatwym zadaniem. W poprzednim sezonie boleśnie przekonali się o tym Rick oraz jego grupa. Kiedy wszyscy już myśleli, że w Alexandrii zaznają spokoju, jednak życie pokazało, jak brutalnie potrafi rozprawić się z niektórymi bohaterami. Wszystko za sprawą jednego z najgroźniejszych antybohaterów w świecie „The Walking Dead” – Negana i jego Lucille.

Aby stawić czoła grupie Zbawców Negana, Rick musi wejść w sojusz z tymi, którzy również ucierpieli na skutek ich działań. Dochodzi do tajemnego połączenia Alexandrii, Królestwa oraz Hilltop. Dzięki temu tworzy się oddział żądnych zemsty osób, które są gotowe ruszyć przeciwko największemu wrogowi. Jednak czy dadzą radę pokonać Negana i Zbawców, którzy są nie tylko liczniejsi niż sądzili, ale też lepiej wyposażeni i bardziej bezwzględni? Czy Rickowi starczy sił, aby ponownie stanąć twarzą w twarz z Neganem? 

trailer

[collapse]
The Walking Dead (2010) on IMDb
[ipc img = „1” type=”red”]