dark sezon 1SEZON 1 ODCiNEK 10 FiNAL

GATUNEK:  Thriller, Kryminalny, Mystery

OPIS SERiALU: Zaginięcie dwojga małych dzieci wydobywa na światło dzienne skrywane sekrety czterech rodzin i zaburzone relacje pomiędzy ich członkami. Wypadki przedstawione w dziesięciu godzinnych odcinkach przybierają nadprzyrodzony obrót niepozostający bez związku z wydarzeniami, które miały miejsce w miasteczku w 1986 r.

Centralnym miejscem niewielkiego niemieckiego miasteczka Winden jest leżąca nieopodal elektrownia atomowa. Jednak to nie ona zaprząta myśli mieszkańców Winden. Przed dwoma tygodniami doszło tu do zaginięcia nastolatka Erica Obendorfa, który przepadł bez wieści. Śledztwo w jego sprawie prowadzi detektyw Ulrich Nielsen (Oliver Masucci), któremu zniknięcie Erika przypomina podobne zaginięcie sprzed 33 lat. To właśnie wtedy bez śladu zaginął jego młodszy braciszek Mads. Niedługo potem z Winden znika też najmłodszy syn Ulricha, Mikkel (Daan Lennard Liebrenz). Nie są to jedyne tragiczne wydarzenia, jakie stają się udziałem mieszkańców Winden. Kilka miesięcy wcześniej niejaki Michael Kahnwald (Sebastian Rudolph) popełnia samobójstwo przez powieszenie, pozostawiając po sobie list z adnotacją, by nie otwierać go do konkretnego dnia i konkretnej godziny w przyszłości. Samobójstwo ojca ciężko przeżywa Jonas Kahnawald (Louis Hofmann), który na jakiś czas trafia do szpitala psychiatrycznego. Powraca z niego w sam raz na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i ku swojemu zaskoczeniu zauważa, że dziewczyna, w której się kochał, Martha Nielsen (Lisa Vicari), córka Ulricha, spotyka się teraz z jego najlepszym przyjacielem Bartoszem. Jakby tego było mało, romans z Ulrichem ma matka Jonasa, Hannah (Maja Schöne), przyjaciółka żony Ulricha i zarazem dyrektorki szkoły, Kathariny (Jördis Triebel). Serię tajemniczych wydarzeń uzupełnia odnalezienie w lesie ciała niezidentyfikowanego chłopca. Sprawą zajmuje się partnerka Ulricha, Charlotte Doppler (Karoline Eichhorn), a wiele wskazuje na to, że odpowiedź na wszelkie zagadki może znajdować się w położonej w lesie tajemniczej jaskini, do której wybierają się przyjaciele Erika w nadziei na to, że znajdą w niej ukrytą trawkę, którą handlował w liceum.

PLOT: A family saga with a supernatural twist, set in a German town, where the disappearance of two young children exposes the relationships among four families.

TRAiLER

[collapse]
26-05-2019

SEZON 1

verystream.com/stream/EPpeuB8WmG5/BiGTEAM.C.LA–Dark.S01E10.PL.mp4
verystream.com/stream/6SBfToDtTAx/BiGTEAM.C.LA–Dark.S01E09.PL.mp4
verystream.com/stream/fiLdJfX2NbS/BiGTEAM.C.LA–Dark.S01E08.PL.mp4
verystream.com/stream/Y6nVfKtTCCp/BiGTEAM.C.LA–Dark.S01E07.PL.mp4
verystream.com/stream/Vefrzpkcg38/BiGTEAM.C.LA–Dark.S01E06.PL.mp4
verystream.com/stream/cGuYXGkgD4g/BiGTEAM.C.LA–Dark.S01E05.PL.mp4
verystream.com/stream/iUEsjCDdNop/BiGTEAM.C.LA–Dark.S01E04.PL.mp4
verystream.com/stream/aRJpTber811/BiGTEAM.C.LA–Dark.S01E03.PL.mp4
verystream.com/stream/iL2Mv64ZYtk/BiGTEAM.C.LA–Dark.S01E02.PL.mp4
verystream.com/stream/hvz8vHXExGU/BiGTEAM.C.LA–Dark.S01E01.PL.mp4

[collapse]