Bad Neighbors / SąsiedziNeighbors / Sąsiedzi (2014) 

Gatunek: Komedia,

OPIS: SETH ROGEN (To już jest koniec, Pół na pół), ZAC EFRON (Szczęściarz, Ten niezręczny moment), ROSE BYRNE (Druhny, Naznaczony) oraz reżyser NICHOLAS STOLLER (Chłopaki też płaczą, Idol z piekła rodem) połączyli siły na planie filmu Sąsiedzi, komedii opowiadającej historię młodej pary z dzieckiem zmuszonej do zamieszkania w sąsiedztwie studenckiego bractwa. Wszystko wskazuje na to, że świeżo upieczeni rodzice, Mac (Rogen) i Kelly Radner (Byrne) spełniają właśnie swój amerykański sen – mają śliczną córeczkę i dom na przedmieściu.. Kiedy Mac i Kelly odkrywają, że ich nowi sąsiedzi to kilkunastu studentów z bractwa Delta Psi Beta, którym przewodzi charyzmatyczny prezes Teddy Sanders (Efron), usiłują jak najlepiej wykorzystać tę dziwaczną sytuację. Imprezy organizowane przez bractwo stają się jednak coraz głośniejsze i obie strony zaczynają bronić swojego terytorium. Staje się jasne, że albo studenci opuszczą dom albo młode małżeństwo straci resztki zdrowia psychicznego. Rozpoczyna się epicka sąsiedzka wojna.

W filmie Sąsiedzi zobaczymy także DAVE’A FRANCO (21 Jump Street) jako Pete’a, czarującego wiceprezesa bractwa; CHRISTOPHERA MINTZ-PLASSE (To już jest koniec) jako Scoonie’go, najbardziej nieprzewidywalny członka bractwa; JERRODA CARMICHAELA (serial The Goodwin Games) – łatwo wpadającego w zakłopotanie Garfa oraz CRAIGA ROBERTSA (Jane Eyre) w roli studenta o dziwnym przezwisku Assjuice. Po „dorosłej” stronie ogrodzenia pozostają IKE BARINHOLTZ (The Mindy) w roli Jimmy’ego, niedojrzałego przyjaciela i współpracownika Maca tęskniącego za byłą żoną; CARLA GALLO (Supersamiec) jako dziko imprezująca Paula, była żona Jimmy’ego, która tęskni za czasami, kiedy poznała zabawowych Maca i Kelly; LISA KUDROW (Łatwa dziewczyna) – dr Carol Gladstone, dziekan miejscowego uniwersytetu, która nie może poradzić sobie z imprezującymi członkami bractwa.

PLOT: Seth Rogen, Zac Efron and Rose Byrne lead the cast of Neighbors, a comedy about a young couple suffering from arrested development who are forced to live next to a fraternity house after the birth of their newborn baby. Neighbors is directed by Nick Stoller (Forgetting Sarah Marshall, Get Him to the Greek).

http://dai.ly/x22yan9

PL.BRRip

http://notepad.cc/neighbors-s-siedzi-2014-pl-brrip-xvid-mors

HDRip

http://notepad.cc/neighbors-2014-hdrip-x264-ac3-fookas

WEBRIP ★ Opublikowano: 20 cze 2014

http://notepad.cc/bad-neighbors-s-siedzi-2014-webrip-x264-ac3-titan