The Ritual / Rytuał (2017)

GATUNEK: horror, LEKTOR.PL

OPIS Filmu :  Piątka dawnych przyjaciół, którzy ostatnio rzadko się widują – wybiera się do Szwecji na wędrówkę po górach — być może ich ostatnią…

Piątka przyjaciół podczas spotkania postanawia odbyć ostatni wspólny wyjazd. Jeden z nich proponuje wypad w szwedzkie góry, lecz pozostali nie są zadowoleni z tego pomysłu. Gdy mężczyzna ginie w tragicznych okolicznościach, przyjaciele by uczcić po nim pamięć postanawiają jednak wybrać się w owe góry. Gdy docierają na miejsce jeden z nich rani się w kolano i by oszczędzić czas reszta godzi się na pójście skrótem, który prowadzi przez las. Po pewnym czasie mężczyźni zauważają, że w lesie nie są sami.

PLOT: A group of college friends reunite for a trip to the forest, but encounter a menacing presence in the woods that’s stalking them.

Following the sudden, violent death of their best mate, four young men reunite for a hike through the Scandinavian wilderness. Deep in the black, Nordic forest they find themselves lost in a hell of sinister nightmares and pagan sacrifices. For these ancient woods are home to a malevolent deity which will force them to face the darkness inside themselves.

TRAiLER

[collapse]
9.02.2018

WEB-DL LEKTOR PL

racaty.com/awx2ouyb9nyv
megadrive.co/eczk1f46r5ta
mirrorace.com/m/knLa
jheberg.net/captcha/trpl-3/
multiup.org/0510c1eaf44c831d0c02a13c8cad4136

[collapse]
6.02.2018

WEB-DL

jheberg.net/captcha/treng/
racaty.com/qqb64e4x8s08
megadrive.co/ghbajfrj4cf3

[collapse]