Heaven Is for Real / Niebo istnieje… naprawdę (2014) 

niebo istnieje naprawdę / Heaven Is for Real (2014)

Gatunek…: Dramat, LEKTOR.PL

OPIS:  Zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści film „Niebo istnieje… naprawdę” opowiada prawdziwą historię, która stała się inspiracją dla milionów ludzi na całym świcie. To historia chłopca, który będąc na granicy życia i śmierci doświadczył bliskości Boga oraz tych, którzy już odeszli. To również opowieść o szukaniu przez ojca odwagi, aby uwierzyć w świadectwo chłopca i podzielić się z innymi tą dobrą nowiną.

W 2010 roku historią Coltona Burpo żyła niemalże cała Ameryka. Na rynku pojawiła się najpierw książka nieznanych autorów, która rekomendowana sobie nawzajem przez czytelników trafiła w końcu na pierwsze miejsce listy bestsellerów New York Timesa. Co sprawiło, że napisana przez Todda Burpo i Lynn Vincent opowieść przetłumaczona została na 35 języków i sprzedała się w milionach egzemplarzy na całym świecie, dając początek licznym dyskusjom na temat natury życia, śmierci, wiary i wieczności.  Prawdopodobnie prawdziwość i szczerość opowieści, w której małemu chłopcu dane jest doświadczyć rzeczy dla przeciętnego człowieka niewyobrażalnych oraz postawa rodziców, szczególnie Todda Burpo – ojca, w obliczu wątpliwości związanych z wiarą i podejścia do zjawisk, których nie da się zbadać „szkiełkiem i okiem”. To właśnie doświadczenie Todda – od postawy zwątpienia i niewiary po odwagę stawienia czoła własnym rozterkom oraz osobom kwestionującym prawdziwość przeżyć Coltona –  zaintrygowało twórców filmu, którzy postanowili dokonać filmowej adaptacji książki. Dostrzegli w niej historię, w której prawie każdy może znaleźć lustrzane odbicie swoich własnych przemyśleń na temat życia, jego sensu, śmierci i wieczności, znajdując przy tym odwagę do stawiania pytań i szukania odpowiedzi.

PLOT: Based on the #1 New York Times best-selling book of the same name, HEAVEN IS FOR REAL brings to the screen the true story of a small-town father who must find the courage and conviction to share his son’s extraordinary, life-changing experience with the world. The film stars Academy Award (R) nominee and Emmy (R) award winning actor Greg Kinnear as Todd Burpo and co-stars Kelly Reilly as Sonja Burpo, the real-life couple whose son Colton (newcomer Connor Corum) claims to have visited Heaven during a near death experience. Colton recounts the details of his amazing journey with childlike innocence and speaks matter-of-factly about things that happened before his birth … things he couldn’t possibly know. Todd and his family are then challenged to examine the meaning from this remarkable event.

Director:Randall Wallace
Writers:Randall Wallace (screenplay), Chris Parker (screenplay) »
Stars:Greg Kinnear, Kelly Reilly, Thomas Haden Church

Tytuł…: Heaven Is for Real / Niebo istnieje… naprawdę
Produkcja..: USA
Czas trwania…: 92 min.
Premiera…: 16.04.2014 – Polska, 16.04.2014 – Świat

[imdb id=”tt1929263″]

Heaven Is for Real / Niebo istnieje… naprawdę (2014) PL.BRRip.Xvid-BiDA lektor pl

http://notepad.cc/heaven-is-for-real-niebo-istnieje-naprawd-2014-pl-

Heaven Is for Real / Niebo istnieje… naprawdę (2014) BDRip.x264-SPARKS

http://notepad.cc/heaven-is-for-real-niebo-istnieje-naprawd-2014-bdr