PRiMAL RAGE : The Legend of Oh-Mah (2018)

GATUNEK: horror

OPIS FiLMU:

 Zagubieni głęboko w lesie na północno-zachodnim Pacyfiku, Ashley i Max Carr są śledzeni przez przerażającą istotę, która może być Wielką Stopą. Wkrótce zostają uwięzieni w dziwnej krainie indiańskiego mitu i legendy, która okazuje się prawdziwa. Beznadziejnie próbując przetrwać, z garstką mieszkańców, muszą walczyć z potworem w rozpaczliwej walce na śmierć i życie.

Max wychodzi z więzienia, a sprzed budynku odbiera go żona. Muszą zatankować, na stacji spotkają szeryfa, który rozwiesza zawiadomienia o poszukiwanych, jeszcze kilka spojrzeń spode łba na lokalsów (wkrótce się przydadzą!), którzy zbierają się na polowanie i można ruszać w drogę. Piękne widoczki, gęste lasy, delikatna mgła okrywa pnące się dumnie drzewa, kolejny zakręt, BAM.

MOViE iNFO:

Lost deep in the forest of the Pacific Northwest, Ashley and Max Carr are stalked by a terrifying creature that might be Bigfoot. Soon they find themselves embroiled in a strange land of Native American myth and legend turned real. Hopelessly trying to survive, with a handful of unsavory locals, they must fight back against this monster in a desperate battle of life or death.

TRAiLER

[collapse]
01.11.2018

BDRip

mirrorace.com/m/2P7zd

[collapse]
01.05.2018

HDRip

mirrorace.com/m/4OsyV
mir.cr/WWTLSCPA
mirr.re/d/8jL

[collapse]