ZEMSTA / REVENGE (2017)

GATUNEK: Thriller,

OPIS filmu: Bogaty Richard i Jen wybierają się do położonego na odludzi domu, gdzie chcą spędzić upojny weekend. Okazuje się, że w okolicy przebywa grupa innych zamożnych mężczyzn, który obierają sobie za cel seksowną Jen. Kobieta jednak nie zamierza poddać sie bez walki.

Przystojny i zamożny Richard zabiera swoją kochankę Jen do domu na pustyni, gdzie ma zamiar spędzić z nią kilka upojnych nocy przed przyjazdem jego przyjaciół Stana i Dimitra. Mężczyźni nieoczekiwanie przyjeżdżają wcześniej przyłapując Richarda na zdradzie żony. Następnego dnia mężczyzna wyjeżdża na kilka godzin załatwić kilka spraw zostawiając Stana i Dimitra z Jen. Pierwszy z nich gwałci kobietę, a wszystkiego świadom Dimitri nie interweniuje wiedząc co jego przyjaciel robi. Gdy Richard wraca do domu Jen wyznaje mu co zrobił Stan, a mężczyzna obawiając się konsekwencji postanawia pozbyć się dziewczyny. Zrzuca ją z klifu myśląc że pozbył się jej raz na zawsze, lecz Jen pełna walki o życie resztkami sił udaje się do pobliskiej jaskini, gdzie planuje krwawą zemstę na swoich oprawcach.

PLOT: Never take your mistress on an annual guys’ getaway, especially one devoted to hunting – a violent lesson for three wealthy married men.

TRAiLER

[collapse]
14-05-2018

WEB-DL PLSUBBED

mirrorace.com/m/5uA9z
racaty.com/ilhl935oxflg
jheberg.net/captcha/bigteamcla-rpls/
multiup.org/35b2824e48d241776f0716ad0df7bf91
getvi.tv/video/83713/14-05-2018-revenge-2017-plsubbed-bigteam-c-la/

[collapse]
[ipc img = „1”]