Studniówka (2018)

GATUNEK: komedia,

OPIS FiLMU:  Klasa maturalna z utęsknieniem wyczekuje studniówki. Jednak nowy wychowawca oraz egzaminy, które nie wypadają jak należy, stawiają zabawę pod znakiem zapytania.

Uczniowie klasy maturalnej z zapałem przygotowują się do studniówki. Większość z nich poświęca temu całą uwagę, kompletnie zapominając o szkolnych obowiązkach. Agnieszka – główna bohaterka filmu, jako jedna z niewielu osób stroni jednak od takich atrakcji, co przysparza jej wielu życiowych zawirowań. Agnieszka ma jednak inne cele i nie w głowie jej zakrapiane imprezy i szkolne romanse, którymi żyją rówieśnicy.
Studniówka w zabawny sposób pozwala towarzyszyć młodym bohaterom filmu w stawianiu pierwszych samodzielnych, ale często nieporadnych kroków na drodze do dorosłości. Pokazuje świat młodzieżowych fascynacji, przyjaźni i zabawy. Film do końca utrzymuje w niepewności, czy odwieczny konflikt pokoleń spowoduje wielką katastrofę zamiast udziału w wielkiej imprezie.

PLOT: The students and faculty at a European university have wild misadventures as they pair off in bickering couples, who engage in shenanigans that ultimately lead to life lessons that they will hold on to until the end.

TRAiLER

[collapse]
28.05.2018

WEBRip FiLM POLSKI

openload.co/f/O7yJ6gUIQZE
mirrorace.com/m/48T0T
vidoza.net/5otvdl1dt2t0.html
ddl.to/q5zl1qnbjoqs/28.05.2018-Studniowka.2018.PL.WEBRip-BiGTEAM.C.LA.avi.mp4.html
getvi.tv/video/87989/28-05-2018-studniowka-2018-pl-webrip-bigteam-c-la/

[collapse]
[ipc img = „1” type=”red”]