Deadwood The Movie 2019

DEADWOOD FiLM / DEADWOOD THE MOVIE (2019)

«GATUNEK»

  Western, LEKTOR.PL

«OPIS FILMU»

 Nie jest to film dla każdego. To przede wszystkim piękny prezent dla fanów serialu.
Ale też przez to właśnie funkcjonuje w dość wąskim uniwersum, znanym wszystkim, którzy śledzili losy produkcji HBO. Hermetyczność „Deadwood” ma swą magię i urok, ale też pewien istotny minus – przeznaczony jest dla określonej grupy widzów. To trochę tak jak w przypadku „Avengers: Koniec gry” – nie ma sensu, by oglądały ten film osoby, które nie widziały żadnego innego tytułu MCU. Produkcja HBO kontynuuje i domyka wszystkie wątki z poprzednich trzech sezonów serialu, jeśli więc nie oglądaliście serialu „Deadwood”, to film niekoniecznie będzie miał dla was większy sens.

Filmowa wersja „Deadwood” nie jest w pełni udaną produkcją od strony fabularnej. Funkcjonuje bardziej w tym swoim hermetycznym uniwersum i jest nierozerwalnie związana z serialem, stanowiąc jego epilog. Pod tym względem jest tworem unikalnym i z pewnością usatysfakcjonuje wszystkich tych, którzy śledzili losy mieszkańców miasteczka w Południowej Dakocie.

W „Deadwood” zobaczymy więc wszystkie znane nam postaci, od charyzmatycznego właściciela domu publicznego Ala Swearengena (i jego ulubionego powiedzonka „cocksucker”), przez szeryfa Bullocka, Almę Ellsworth po Calamity Jane czy Trixie.

«PLOT»

 In the Deadwood film, the indelible characters of the series are reunited after ten years to celebrate South Dakota’s statehood. Former rivalries are reignited, alliances are tested and old wounds are reopened, as all are left to navigate the inevitable changes that modernity and time have wrought.

TRAiLER

[collapse]
3-06.2019

WEB-DL LEKTOR PL

mirr.re/d/11zq

mirrorace.com/m/2cTxp

multiup.org/cb222850672db0327d0bd4645a3bdb5e

verystream.com/stream/6yvwnTsQH8M/

352mb mir.cr/1UHX0AVK

[collapse]
2-06.2019

HDRip

mirr.re/d/11lp

multifilemirror.com/0h3m4b70lcq4

verystream.com/stream/V8FKNp4HQDe/

[collapse]