Peaky Blinders – sezon 4

SEZON 4 EPiZOD 6 FiNAL

«GATUNEK» Kryminalny, Gangsterski, Dramat

«OPIS SERiALU» Sezon 4. rozpocznie się w Wigilię wraz z otrzymaniem przez Tommy’ego tajemniczego listu. Szybko stanie się jasne, że gang Peaky Blinders znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. By móc walczyć o przetrwanie Tom postanawia uciec z kraju i powrócić do domu w Small Heath w Birmingham.

„Peaky Blinders” to epicki dramat gangsterski, osadzony w latach 20. XX wieku w powojennym Birmingham. Serial zabłysnął doskonale przeniesioną atmosferą czasów, gdy powstawały liczne gangi, a w robotniczych dzielnicach w siłę rośli komuniści. W 4. sezonie do obsady dołączył zdobywca Oscara® za główną rolę w filmie „Pianista” – Adrien Brody.

Bohaterami serialu są członkowie rodziny Shelby, która po I wojnie światowej kieruje Peaky Blinders – jedną z najsilniejszych i najbardziej bezwzględnych grup przestępczych w Anglii. Gangiem rządzi Thomas Shelby (Cillian Murphy), który dzięki skradzionemu transportowi broni wychodzi z podziemnego półświatka i rozwija sieć legalnych interesów. Z czasem Peaky Blinders rozszerzają swoje wpływy na południe Anglii, a zwłaszcza Londyn. Legalne i nielegalne firmy uczyniły Shelbych bogatszymi, niż kiedykolwiek o tym marzyli.

«PLOT» A gangster family epic set in 1919 Birmingham, England and centered on a gang who sew razor blades in the peaks of their caps, and their fierce boss Tommy Shelby, who means to move up in the world.

10-9-2019 ??

ODCiNEK #4.1

openload.co/f/BbXvqdlUNbg
verystream.com/stream/5oE9mhA5bgJ/

ODCiNEK #4.2

openload.co/f/ZCEHnbpfUVE
verystream.com/stream/MGEraqezuHt/

ODCiNEK #4.3

openload.co/f/zkIkCytlX2c
verystream.com/stream/5Kg9152SKmb/

ODCiNEK #4.4

openload.co/f/DEYFNwnTaJ0
verystream.com/stream/GF4AWaTQrs1/

ODCiNEK #4.5

openload.co/f/liZa7_NX0ww
verystream.com/stream/T5SwQP89Nt2/

ODCiNEK #4.6

openload.co/f/o3EOlVG870A
verystream.com/stream/F5nTUyxj3Le/

[collapse]