BEZ LiTOŚCI / The Equalizer (2014) 

Gatunek: Akcja ,Kryminał ,Thriller, LEKTOR.PL

OPIS FiLMU: W filmie „Bez litości” Denzel Washington gra rolę Roberta McCalla, faceta, który jest przekonany, że udało mu się pozostawić za sobą tajemnicza przeszłość i rozpocząć nowe, spokojne życie. Kiedy jednak spotyka Teri (Chloë Grace Moretz), młodą dziewczynę pozostająca pod kontrolą brutalnych rosyjskich gangsterów, nie może bezczynnie stać z boku i postanawia jej pomóc. Posiada umiejętności, które pozwalają mu wziąć odwet na każdym, kto występuje przeciwko bezbronnym, McCall porzuca narzucony sobie styl nieangażującego się w sprawy innych odludka i odnajduje w sobie pragnienie działania na rzecz sprawiedliwości. Jego siłą napędową staje się wewnętrzne poczucie prawa i uczciwości oraz chęć odkupienia swoich starych win. Przeszłość Roberta McCalla nie była bowiem bez skazy, ma on na koncie sporo złego, nie jest z tego dumny i stara się na swój sposób zadośćuczynić wyrządzone krzywdy.
Dewizą McCalla staje się pomaganie innym, zwłaszcza bezbronnym. Jeśli ktoś z jego bliskich znalazł się w tarapatach, nie sprzyja mu los i w dodatku nie ma się do kogo zwrócić, ten właśnie on przyjdzie z pomocą. Jego nowym powołaniem jest wyrównywać szanse i zaprowadzać sprawiedliwość.

PLOT: In „The Equalizer,” Denzel Washington plays McCall, a man who believes he has put his mysterious past behind him and dedicated himself to beginning a new, quiet life. But when McCall meets Teri (Chloë Grace Moretz), a young girl under the control of ultra-violent Russian gangsters, he can’t stand idly by – he has to help her. Armed with hidden skills that allow him to serve vengeance against anyone who would brutalize the helpless, McCall comes out of his self-imposed retirement and finds his desire for justice reawakened. If someone has a problem, if the odds are stacked against them, if they have nowhere else to turn, McCall will help. He is The Equalizer.

A man believes he has put his mysterious past behind him and has dedicated himself to beginning a new, quiet life. But when he meets a young girl under the control of ultra-violent Russian gangsters, he can’t stand idly by – he has to help her.

04.08.2018

BRRip LEKTOR PL

racaty.com/9e5pccsozibg

ddl.to/jkb8u0abkpj7

rapidshare.is/f/FTXT5ZFPCR

mirrorace.com/m/3tPwu

mirrorace.com/m/4PKri

go4up.com/dl/b8b064c5eb1fe1

waaw.tv/watch_video.php?v=Crp7LUmv3sP1

multiup.org/99b790642175465ed630fee725106245

jheberg.net/captcha/04082018-th33qualiz3r2014-bigteamcla-plbrrip/

wrzucajpliki.pl/2ntoj2pfqkwm/04.08.2018-Th3.3qualiz3r.2014–BiGTEAM.C.LA–PL.BRRip.avi

[collapse]