Przybysze / Fremvandrerne / Beforeigners

«GATUNEK» Dramat, Sci-Fi

«OPIS SERiALU» Zaaklimatyzowanie się w nowym środowisku bywa trudne, szczególnie kiedy pochodzi się z zupełnie innej kultury. Lub epoki. Nowy norweski serial HBO Przybysze przez najbliższe tygodnie będzie próbował przybliżyć nam komplikacje i korzyści płynące z mieszania się zupełnie różnych od siebie ludzi.

Akcja serialu Przybysze dzieje się w Oslo, kilka lat po tym, jak w tajemniczych okolicznościach w wodach całego świata zaczęli się pojawiać przybysze z przeszłości, a dokładniej z trzech okresów: epoki kamienia, epoki Wikingów oraz XIX wieku. Od tamtego czasu dotychczasowi mieszkańcy Ziemi musieli przeorganizować systemy, do których byli przyzwyczajeni na rzecz dostosowania się do nowych towarzyszy. Wyjątku nie stanowi także Lars (Nicolai Cleve Broch – Essential Killing), będący policjantem zajmującym się sprawą domniemanego zabójstwa, któremu jako partnerkę przydzielono nowo wyszkoloną policjantkę, Alfhird (Krista Kosonen -Blade Runner 2049), która jak się okazuje, była niegdyś niezwyciężoną wojowniczką. Od teraz para będzie musiała znaleźć wspólny język, poznając siebie i próbując przezwyciężyć różnice światopoglądów, w jakich się wychowywali.

«PLOT» HBO Nordic’s first original series from Norway, Beforeigners is about two persons who mysteriously appear in Oslo. They are the first of many from the past to seek refuge in present time. Seven years later the community is transformed.

9-10-2019 ??

odcinek 1

gounlimited.to/q5o1e0syrvd1.html
verystream.com/stream/ShSaegnyMFP

odcinek 2

gounlimited.to/l0rmbm081p3m.html
verystream.com/stream/DA9hF5E4ihD
vidoza.net/adrsdkb9kyjq.html

odcinek 3

gounlimited.to/xa6z6g8765dj.html
verystream.com/stream/TYWpxuUrQGT
vidoza.net/yz6qf2x18h57.html

odcinek 4

gounlimited.to/embed-atc9mk4odoik.html
verystream.com/stream/9dP5LG3U9j7
vidoza.net/embed-9qyi91lxere4.html

odcinek 5

gounlimited.to/embed-7ufmm45bhxb1.html
verystream.com/stream/D66Q4wyeizy
vidoza.net/embed-73oq4f76uov1.html

odcinek 6

verystream.com/stream/3jkBvvmvhgT
gounlimited.to/iah8f6wlbtq3.html
vidoza.net/9w0n0q34st4y.html

[collapse]