Co mi zrobisz jak mnie zlapiesz / What Will You Do When You Catch Me (2019)

Co mi zrobisz jak mnie zlapiesz / What Will You Do When You Catch Me (1978)

«GATUNEK» | Komedia, FiLM.POLSKI

«OPIS FILMU» Dyrektor Krzakoski jedzie w delegację do Paryża. W ambasadzie poznaje Danusię i spędza z nią noc. Nie wie, że dziewczyna jest córką prominenta. Po kilku miesiącach Danusia odwiedza go w pracy i mówi, że spodziewa się jego dziecka. Chcąc wykorzystać sytuację Krzakoski zamierza poślubić Danusię, jednak przed tym musi rozstać się z żoną. To okaże się nie być takie proste.

Luźny zarys fabuły jest jedynie pretekstem do masy zabawnych gagów i scenek. Bohaterzy na każdym kroku lawirują w specyficznej rzeczywistości, obfitującej w urodę socjalizmu. Satyryczna komedia obyczajowa wymierzona przeciwko anomaliom życia społeczno-zawodowego i rodzinnego. Kpi z ignorancji ludzi zajmujących wysokie stanowiska, ośmiesza logikę realnego socjalizmu i fasadowość życia społecznego opartego na hasłach i sloganach.

«PLOT» What Will You Do When You Catch Me? is a parody of comunist times in Poland. A state-owned company director is having an afair during his delegation. Later on, his mistress turns out to be the daughter of a Communist party bigwig and pregnant. He knows he’ll have to marry her to save his reputation and his job. But divorce is never simple…

TRAiLER

[collapse]
31-12-2019 ??

BDRip PL

file-up.org/nw60r6o9r1l4
racaty.com/fupuva29j6yw

gg.gg/g4w68
vidia.tv/g8uhmndypn76.html

[collapse]