Dracula Untold / Dracula Historia nieznana (2014) PLSUBBED BRRip XviD-apoTV

Dracula Untold (2014)OPIS FILMU: O czasu, kiedy postać Draculi po raz pierwszy oczarowała widzów mija prawie 100 lat, a studio, które wprowadziło ten gatunek filmowy na ekrany kin ponownie ożywia nieśmiertelną legendę. W filmie Dracula Historia nieznana, LUKE EVANS (Szybcy i wściekli 6, Hobbit) z człowieka, którego historia zna pod imieniem Wład Palownik, przemienia się w obdarzonego potężną mocą, nieśmiertelnego Draculę.

Jest rok 1462. Transylwania cieszy się długim okresem pokoju pod panowaniem sprawiedliwego i zaprawionego w bojach władcy, Włada III, księcia Wołoszczyzny i jego ukochanej, dzielnej żony Mireny (SARAH GADON – Niesamowity Spider Man2). Wspólnie zapewniają oni pokój i chronią podwładnych przed potężnym Imperium Osmańskim.

Kiedy jednak sułtan Mehmed II (DOMINIC COOPER – Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie) żąda, aby 1000 wołoskich chłopców – w tym syn Włada, Ingerasa (ART PARKINSON – Gra o tron) – odebrano rodzicom i zmuszono do pełnienia służby w jego armii, Wład musi podjąć decyzję: zrobić to, co jego ojciec i oddać syna sułtanowi albo zwrócić się o pomoc do potwora i poświęcić własną duszę.

Wład udaje się w podróż na Górę Złamanego Kła, gdzie spotyka demona (CHARLES DANCE – Gra o tron) i zawiera faustowski układ – zostanie obdarzony siłą 100 ludzi, szybkością spadającej gwiazdy i mocą zdolną zmiażdżyć wrogów, w zamian jednak pojawi się w nim nieodparte pragnienie picia ludzkiej krwi. Jeśli w ciągu trzech dni będzie w stanie mu się oprzeć, powróci do dawnej postaci, jeśli nie, do końca swoich dni pozostanie w ciemnościach żywiąc się krwią i niszcząc wszystko, co jest mu drogie.

PLOT: As his kingdom is being threatened by the Turks, young prince Vlad Tepes must become a monster feared by his own kingdom in order to obtain the power needed to protect his own family, and the families of his kingdom.

Tytuł.: Dracula Untold / Dracula Historia Nieznana
Produkcja.: USA
Gatunek.: Fantasy, Horror
Czas trwania.: 100 min.
Premiera. 17.10.2014 – Polska, 01.10.2014 – Świat
Reżyseria.: Gary Shore
Scenariusz. Matt Sazama, Burk Sharpless
Aktorzy.: Luke Evans, Sarah Gadon, Dominic Cooper, Art Parkinson

[imdb id=”tt0829150″]

Dracula Untold / Dracula Historia nieznana (2014) PLSUBBED BRRip XviD-apoTV

http://notepad.cc/dracula-historia-nieznana-2014-plsubbed-brrip

Dracula Untold / Dracula Historia nieznana (2014) DVDRip XviD AC3-EVO

http://notepad.cc/dracula-untold-2014-dvdrip-xvid-ac3-evo

Dracula Untold / Dracula Historia nieznana (2014) PL SUBBED REAPACK WEB-DL.XviD-MORS

http://notepad.cc/dracula-historia-nieznana-dracula-untold-2014-pl-s

Dracula Untold / Dracula Historia nieznana (2014) HDRip XviD AC3-EVO

http://pokazywarka.pl/dracula-untold-2014-hdrip-xvid-ac3-evo/

Dracula Untold / Dracula Historia nieznana (2014) TS XViD AC3-SiMPLE

http://pokazywarka.pl/dracula-untold-dracula-historia-nieznana-2014-ts/