Dżentelmeni / Midnighters

Dżentelmeni / Midnighters (2018)

«GATUNEK» Akcja, Kryminalny, Komedia, LEKTOR.PL

«OPIS FiLMU» Handlarz marihuany postanawia sprzedać narkotykowe imperium i przejść na emeryturę. Pożegnanie z półświatkiem nie będzie jednak tak łatwe, jak mogło mu się wydawać.

Guy Ritchie, twórca kultowego „Przekrętu” i „Porachunków”, odpowiedzialny za reaktywację Sherlocka Holmesa, Króla Artura i Aladyna, powraca w gangsterskie rewiry. Brytyjska odpowiedź na „PULP FICTION” na miarę XXI wieku!

Londyński półświatek obiega plotka, że Mickey Pearson (Matthew McConaughey), Amerykanin, który zbudował tu narkotykowe imperium, chce się wycofać z rynku. Może nie służy mu klimat albo obawia się brexitu. Grunt, że rodowici brytyjscy bandyci węszą okazję do przejęcia jego biznesu. Sypią się oferty, groźby, pochlebstwa. Niektórzy próbują szantażu albo przekupstwa. Pearson jednak najwyraźniej nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji.

By mu w tym pomóc, niektórzy bardziej niecierpliwi sięgają po broń. A pewien cwany i dowcipny dziennikarz (Hugh Grant) szykuje przekręt, który może zmienić reguły gry. Pearson okazuje się jednak mistrzem gangsterskiej wolnej amerykanki. Zaczyna się bardzo kosztowna wojna. Ale dżentelmeni przecież nie rozmawiają o pieniądzach.

«PLOT» An American expat tries to sell off his highly profitable marijuana empire in London, triggering plots, schemes, bribery and blackmail in an attempt to steal his domain out from under him.

TRAiLER

[collapse]
17-4-2020

BDRip PL

szybkiplik.pl/k7X2YnUEEZ

uptomega.me/j7nq9by0nqzc

racaty.net/2nfuzgk1ij88

mirrorace.com/m/2ibF6

[collapse]
30-3-2020

WEB-DL PLSUBBED

mirr.re/d/1kXG

mirrorace.com/m/2XJx0

babauploads.com/atubxk1kybfz

doodstream.com/d/13bjttmttc9s

[collapse]
24-3-2020

HDRip

mirrorace.com/m/2XCe6

dropapk.to/cluh38at3kfe

earn4files.com/e0emojxtapl5

dailyuploads.net/3ik881ncpjz7

uploadev.org/vrxd9coacqu3

rockfile.co/b0lcjq82ew9d.html

clicknupload.co/60vewzyqkt08

usersdrive.com/d1xhj26omnk0

mixloads.com/r98o67gwbfvi

[collapse]