Gone Girl / Zaginiona dziewczyna (2014) 

GATUNEK: kryminalny, dramat, mystery, LEKTOR.PL

OPiS FiLMU: David Fincher podjął się ekranizacji trzymającego w napięciu thrillera, będącego jednym z największych bestsellerów ostatnich lat – „Zaginionej dziewczyny” Gillian Flynn. Historia opowiada o wzlotach i upadach pewnego małżeństwa – złamane obietnice, wszechobecne kłamstwa. Wszystko podane z czarnym humorem.
Główni bohaterowie to były nowojorski pisarz Nick Dunne i jego żona Amy – próbują wiązać koniec z końcem i odnaleźć w małżeństwie to, co najpiękniejsze, mimo coraz liczniejszych problemów. Tuż przed piąta rocznicą ślubu Amy znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a problemy okazują się poważniejsze niż się wszystkim wydawało. Nick staje się głównym podejrzanym, a jego zachowanie wskazuje, że coś ukrywa. Media śledzą sprawę zaginięcia z zapartym tchem i rodzinny dramat rozgrywa się na oczach całego świata.
Nick i Amy wydają się być parą idealną, ale zaginięcie kobiety budzi podejrzenia – czy w ich domu dochodziło do przemocy? Na jaw wychodzą sekrety, które nie prowadzą do wyjaśnienia sprawy, a odkrywają coraz więcej tajemnic. Im więcej się dowiadujemy, tym bardziej jesteśmy zszokowani i nasuwa się pytanie – kim tak naprawdę są Nick i Amy? Kim jesteśmy my, tworzący swój obraz w oparciu o kreacje i maski?

PLOT: With his wife’s disappearance having become the focus of an intense media circus, a man sees the spotlight turned on him when it’s suspected that he may not be innocent.

PL BRRip

http://notepad.cc/zaginiona-dziewczyna-gone-girl-2014-pl-brrip-xvid-

BRRip

http://notepad.cc/gone-girl-zaginiona-dziewczyna-2014-brrip-x264-ac3

Zaginiona_Dziewczyna