Idealny Facet Dla Mojej Dziewczyny / The Perfect Guy For My Girlfriend (2009)

Tytuł Filmu: Idealny facet dla mojej dziewczynyOPIS FILMU: Najnowsza komedia Tomasza Koneckiego i Andrzeja Saramonowicza – twórców „Testosteronu” i „Lejdis”, największych polskich hitów kinowych ostatnich lat – opowiada o tym, jak wielką siłę ma miłość od pierwszego wejrzenia.

Kiedy Kostek (Marcin Dorociński) spotyka Lunę (Magdalena Boczarska), nie ma wątpliwości, że ta piękna blondynka o tajemniczym spojrzeniu jest jego „drugą połówką pomarańczy”. Problem w tym, że Lunę i Kostka dzieli tak wiele, że wydaje się, iż nie ma żadnych szans, by mogli być razem. Ona jest instruktorką brutalnej sztuki walki krav-maga, on – kompozytorem muzyki sakralnej.

Ją fascynuje ruch feministyczny. On pochodzi z katolickiej rodziny, jego wujem jest ojciec Leon (Bronisław Wrocławski), bardzo wpływowy duchowny, a ciotką niezwykle konserwatywna Teresa Wodzień (Danuta Stenka).

Ona – po wieloletnim romansie z żonatym dziennikarzem telewizyjnym Norbertem Plesicą (Tomasz Karolak) – związana jest z przywódczynią polskich feministek, Klarą Rojek (Iza Kuna). On – po fiasku narzeczeństwa z reżyserką dźwięku Kasią (Magdalena Różczka) – trwa w samotności. Ona przyjaźni się z mężczyzną, który został Polką Roku (Krzysztof Globisz). On powierza swoje sekrety zajmującemu się testowaniem leków tajemniczemu doktorowi Gebauerowi (Daniel Olbrychski).

Ona wreszcie – wbrew swojej woli – musi zagrać w filmie erotycznym, on zaś dostaje propozycję, która nawet obojętnego religijnie człowieka wprawiłaby w konsternację. Wydaje się, że tych dwoje nie ma żadnych szans, by kiedykolwiek być ze sobą. Jednak los splącze ich historie w tak zwariowany sposób, że niemożliwe stanie się możliwe. Czy Luna i Kostek będą umieli to wykorzystać?…

Director: Tomasz Konecki
Writer: Andrzej Saramonowicz
Stars: Marcin Dorocinski, Magdalena Boczarska, Izabela Kuna

Idealny Facet Dla Mojej Dziewczyny (2009) PL.DVDRip.Xvid.AC3-apoTV

http://notepad.cc/idealny-facet-dla-mojej-dziewczyny-2009-pl-dvdrip-