Salem_Season_2SEZON 2

ODCINEK 13 FiNAL

GATUNEK: Dramat, Fantasy, Thriller

OPIS SERIALU: „Salem” to niezwykle mroczna, osadzona w 17-ym Massachusetts, produkcja opowiadająca historie jednego z najbardziej okrutnych okresów amerykańskiej historii – polowania na czarownice. W Salem czarownice istnieją naprawdę, ale nie są tym, czym wydają się być. Serial, który w samym centrum opowieści umieszcza gorący romans Mary Sibley (Janet Montgomery, „Czarny łabędź”, „Szpiedzy w Warszawie”) oraz weterana wojennego Johna Aldena (Shane West, „Szkoła uczuć”, „Liga niezwykłych dżentelmenów”) przedstawia widzom zupełnie nową, śmiałą wizję Salem i jeszcze odważniejszy obraz czarownic.

Pierwszy sezon serialu obfitował w podstępne oszustwa i szokujące rewelacje. John zdecydował się zaryzykować własnym życiem, by ocalić swą jedyną prawdziwą miłość – Mary. Nie zniechęca go nawet fakt, iż kobieta, której powierzył serce, na co dzień zajmuje się czarną magią. Sezon drugi to kontynuacja wydarzeń z sezonu pierwszego. Mary Sibley w dalszym ciągu znajduje się w samym środku panującego w Salem chaosu, gdzie starzy oraz zupełnie nowi wrogowie pragną pozbawić ją piastowanego stanowiska. W najnowszej odsłonie „Salem” gościnnie ujrzymy m.in. Lucy Lawless, znaną widzom z roli w serialu „Xena: wojownicza księżniczka”, która wcieli się w postać ostatniej potomkini niemieckiej linii czarownic oraz Stuarta Townsenda („24 godziny”) w roli dociekliwego doktora, próbującego za wszelką cenę rozwiązać tajemnicę, którą owiane jest Salem.

 Witch War begins in Salem season 2. The fate of many hang in the balance. The powerful and ruthless Salem witch Mary Sibley come face to face with old and new enemies in the struggle for power. Mary was not going to stop. She seeks to control the lives of all the inhabitants of village, including John Alden. New faces appear in Salem: Samuel Wainwright – English doctor, who will try to uncover the Salem’s secrets and save your own and Countess Marburg which is one of the old German witches. The most dangerous times for Salem is just beginning …

yep Salem S02E13 HDTV x264-LOL – Sezon 2 Odcinek 13: Godzina czarów

A new supernatural dynasty starts.

Uważając, że jej misja została zakończona, hrabina Marburg dowiaduje się przełomowej prawdy na temat obiektu jej oddania. Mary organizuje ostatnią próbę pokonania hrabiny. Zarówno Cotton, jak i Mercy dowiadują się niewygodnej prawdy, która przewraca świat każdego z nich do góry nogami.

http://justpaste.it/Salem-S02E13-HDTVx264-LOL

yep Salem S02E12 HDTV x264-LOL -Północ nigdy nie nadejdzie
Season 02, Episode 12 – “Midnight Never Come”
The final countdown to the consecration gets underway.

Wraz ze zbliżającą się kometą o nazwie Gwiezdny Posłaniec, plany hrabiny sięgają szczytu, podczas gdy Mary podejmuje ryzykowną grę, usiłując je powstrzymać. Anne Hale dowiaduje się szokujących informacji, które mogą wpłynąć na jej lojalność. John dzieli się nieprawdopodobną wiadomością z Cottonem. Mercy doznaje brutalnego przebudzenia.

http://notepad.cc/salem-s02e12-hdtv-x264-lol

yep Salem S02E11 HDTV x264-LOL – Jak na ziemi tak w piekle
Season 02, Episode 11 – “On Earth as in Hell”
Mary ends up having a public fall from grace. Alden and Cotton attempt to save a boy’s soul.

Podczas gdy niezrażona hrabina nadal realizuje swoje plany, smutna, ale przedsiębiorcza Mary robi co może, by ratować swojego syna przed zgubnym losem. Tymczasem John i Cotton wprowadzają w czyn zadanie wielkiej wagi i udaje im się przez chwilę zobaczyć ukrytego przeciwnika.

http://notepad.cc/salem-s02e11-hdtv-x264-lol

yep Salem S02E10 HDTV x264-LOL – Póki nas śmierć nie rozłączy
Season 02, Episode 10 – “Til Death Do Us Part”
Alden has to deal with his first test of fatherhood when he joins forces with Mary.

W miarę jak hrabina przygotowuje się na nieuniknione przybycie swojego kochanka, Pana Ciemności, ostateczna rozgrywka Mary wychodzi na pierwszy plan. Podczas gdy obie kobiety mają wiele do stracenia, porażka lub sukces którejkolwiek z nich zależy od pomocy innych, dla których ważne jest coś swojego, o co warto zawalczyć.

http://notepad.cc/salem-s02e10-hdtv-x264-lol

link do filmu Salem S02E09 HDTV x264-LOL – Zapłata za grzech
Season 02, Episode 09 – “Wages of Sin”
Mary ends up making a sacrifice so that she can save her son from Marburg.

Hrabina Marburg przedstawia się kluczowej osobie. Plany Mary i Wainwrighta zostają pokrzyżowane przez kogoś, kto planuje coś na własną rękę. Cotton zostaje zdradzony przez sojusznika. Mary jest głęboko wstrząśnięta po tym, jak dociera do niej pewna informacja.

http://notepad.cc/salem-s02e09-hdtv-x264-lol

link do filmu Salem S02E08 HDTV x264-LOL – Martwe ptaki
Season 02, Episode 08 – “Dead Birds”
When a plan of Mary’s threatens to backfire on her, she strikes a tenuous deal in order to achieve her greater goal. While she learns a bit of the history which surrounds her newest and most dangerous foe, the key to defeating the Countess still remains hidden. Both Anne and Cotton receive unexpected late-night visitors, each of which results in very different conclusions.

Mary wchodzi w luźny układ, aby uzyskać przewagę nad hrabiną. Zarówno Anne, jak i Cottona późną porą odwiedzają niespodziewani goście. Anne Hale zaczyna odkrywać niektóre z tajemnic swojego ojca, z niepokojącym skutkiem. Mary zyskuje bardzo potrzebnego i nieprzewidzianego sojusznika.

http://notepad.cc/salem-s02e08-hdtv-x264-lol

link do filmu Salem S02E07 HDTV x264-LOL – Kusicielka
Season 02, Episode 07 – “The Beckoning Fair One”
Mary and Countess Marburg attempt to keep up appearances as they continue their battle for control of Salem.

Mary podejmuje drastyczne środki, aby uzyskać bardzo potrzebną informację. Anne jest zarówno zadowolona, jak i zakłopotana ostatnimi zdarzeniami wynikającymi z jej magii. Hrabina wprowadza w życie swoje plany, w międzyczasie pozyskując nowego sojusznika i robiąc nowe odkrycie.

http://notepad.cc/salem-s02e07-hdtv-x264-lol

link do filmu Salem S02E06 HDTV x264-LOL – W świetle księżyca
Season 02, Episode 06 – “III Met By Moonlight”
After Countess Marburg shows up in Salem, she threatens Mary’s stronghold that she has on the city.

Przybycie hrabiny Marburg i jej syna do Salem jest źródłem nowych, różnego rodzaju problemów dla Mary. Anne Hale zauważa, jak jej niedawne działania zaczynają przynosić owoce. Cotton czyni wyznanie, a Mercy poznaje nowego, potencjalnego sojusznika.

http://notepad.cc/salem-s02e06-hdtv-x264-lol

link do filmu Salem S02E05 HDTV x264-LOL – Morze ciemne jak wino
Season 02, Episode 05 – “The Wine Dark Sea”
Mary and Countess Marburg cone face-to-face with each other.

W celu odparcia nieustających prób przejęcia władzy przez Hathorne’a, Mary po raz kolejny zmusza George’a, by jej służył. Po całkiem niezawoalowanej groźbie, Anne staje w obliczu wyboru mniejszego zła. Plan zemsty Mercy sięga makabrycznego apogeum.

Salem S02E05 HDTV x264-LOL

link do filmu Salem S02E04 HDTV XviD-AFG – Księga Cieni
Season 2, Episode 04 – “Book of Shadows”
Anne explores her supernatural side; Mary receives a chilling warning

Usiłując dowiedzieć się, kto zaaranżował ostatni atak na jej osobę, Mary zaczyna uczyć Anne uprawiania czarów. Powrót Cottona do Salem wiąże się z poznaniem potencjalnego, nowego sojusznika. Działania Johna zapoczątkowują polowanie na zabójcę.

http://notepad.cc/salem-s02e04-hdtv-xvid-afg

link do filmu Salem S02E03 HDTV x264-KILLERS – Prosto z wnętrza
Season 2, Episode 03 – “From Within”

Niedawna próba przejęcia władzy przez wroga prowadzi Mary do podjęcia ryzykownej gry w celu zachowania kontroli nad obywatelami miasteczka. Do Salem powraca John i podejmuje pierwsze kroki w ramach epickiego zadania, które przed nim stoi.
Mary receives help from a former foe to keep Salem in the grasp of the witches.

http://notepad.cc/salem-s02e03-hdtv-x264-killers

link do filmu Salem S02E02 HDTV x264-KILLERS – Krwawy pocałunek
Season 2, Episode 02 – “Blood Kiss”
Mary rozpoczyna działania odwetowe przeciwko Mercy i posuwa się do przodu w realizacji mrocznego planu jej zboru. Dr Wainwright nadal stara się znaleźć odpowiedź na szerzącą się zarazę, co wzbudza niepokój Mary, Tituby i członków rady. Początkująca czarownica Anne udaje się w niespodziewaną podróż z mieszanymi rezultatami. John przygotowuje się do epickiego zadania, które czeka go z powrotem w Salem.
Mary manages to initiate the second act of the Grand Rite. Alden returns to town

link do filmu Salem S02E01 HDTV x264-KILLERS – Spustoszenie
Season 2, Episode 01 – “Cry Havoc”

W miarę jak Salem cierpi z powodu wielkiej epidemii, będącej rezultatem Wielkiego Rytuału, Mary usiłuje zapewnić sobie władzę nad czarownicami i ludźmi w miasteczku, podczas gdy uparta Mary Lewis wprowadza w życie swoje własne, mroczne plany. Z powrotem w Bostonie, Cotton Mather staje w obliczu pytań dotyczących odniesionej w Salem porażki.
Mary Sibley has to deal with foreign and domestic challenges to her authority.

https://app.box.com/s/teyl6xyfsqbliyozfwz2dld2445wz6cv